Doručení po Pardubicích zdarma

Využijte naši speciální nabídku pro pardubické zákazníky a nechte si nyní doručit zcela zdarma vámi objednané zboží přímo k vám domů formou naší večerní rozvážky. Objednejte si jakékoliv zboží nad 1000,- Kč z našich stránek a zaškrtněte večerní rozvoz. Za tuto službu vám nebude nic účtováno. U objednávek do 1000,- Kč zaplatíte pouze 39,- Kč. Podmínkou pro večerní doručování naším kurýrem je adresa v Pardubicích. Těšíme se na vaše objednávky!

Nabídka pro firmy

Pro firmy zajišťujeme dodávky parfémů, kosmetiky nebo dárkových balíčků podle zadaných požadavků a přání. Připravíme pro vás nabídky vánočních a dalších sezónních odměn nebo dárkové tašky plné krásného zboží k jiným slavnostním příležitostem. Pro představu stříháme krátká videa, aby bylo zřejmé, jak taková firemní překvapení mohou vypadat. Spolu s bližším popisem je najdete v sekci Blog. Pro objednání nebo zjištění ještě více informací se na nás obraťte e-mailem nebo nám zavolejte. Vždy se snažíme vyhovět vašim přáním a připravit balíčky pro vás a vaše zaměstnance tak, aby se co nejvíce líbily!

Máme Instagram i Facebook

Najdete nás také na sociálních sítích, kde vám budou naši správci vždy nápomocní. Na Instagramu a Facebooku můžete objevovat naše produkty, budete informováni o novinkách. Sdílíme zde různé akce v podobě sezónních slev. Jistě vás potěší také to, že v rámci našich sociálních sítí pořádáme soutěže o získání produktů zcela zdarma.

Doprava zdarma nad 2.000,- Kč

Při nákupu nad 2.000,- Kč. máte dopravdu zdarma.

Andělská poselství

Do vašich balíčků náhodně vybíráme malou růžovou kartičku s poselstvím andělů. Jejich autorkou je Lucie Biedermann Doležalová. Celý komplet obsahuje 206 poselství. Na každé kartičce najdete daný text ve 4 světových jazycích. Jedná se o stručné psaní s ukrytou moudrostí. Věříme, že vzkazy k vám přichází v ten správný okamžik, a že vám udělají radost nebo pomohou k pochopení.

 

Kamenná prodejna

 Většinu zboží nabízené zde na e-shopu si můžete prohlédnout a zakoupit v naší kamenné prodejně. V té nabízíme k vyzkoušení desítky parfémů, přivonět si můžete také k velmi oblíbeným svíčkám. Na místě máme také testery některých kosmetických produktů. Najdete nás v Pardubicích, konkrétně v Polabinách. Před prodejnou pohodlně a zdarma zaparkujete. V našem obchodě se vám budeme rádi věnovat a pomůžeme vám s výběrem té nejlepší vůně právě pro vás. Poradíme vám i při výběru dárků pro vaše blízké. Na místě si také bez poplatků můžete vyzvednout své objednávky. Úhrada objednávky nebo v prodejně vybraného zboží je možná hotově či platební kartou. Při objednávání online vždy, prosím, vyčkejte na výzvu k vyzvednutí, která značí, že je pro vás vše kompletně připraveno. Objednávka na vás bude čekat po dobu pěti pracovních dní, po uplynutí této doby bude objednávka stornována a zboží vám již nebude rezervováno.

Léčivá síla přírody

Vstupte s námi do světa přírody. Vychutnejte si čistotu s maximálními účinky prostřednictvím produktů vyrobených v souladu s přírodou. Hypoalergenní a maximálně šetrné k vašemu tělu i k životnímu prostředí, to jsou poklady, které najdete v BIO sekci. V naší nabídce objevíte kvalitní přírodní kosmetiku osvědčených značek. Aktuálně pracujeme na jejím rozšíření.