Všimáte si řeči svého těla? Že s vámi vaše tělo mluví? Nebo se o to snaží? V tom negativním smyslu určitě. Stačí to trochu přehnat s alkoholem a řeči těla rozumí úplně každý :) Ale všímáte si i těch pozitivních zpráv? Třeba, když si zacvičíte, dostaví se pocit blaha. Ihned! Stejně tak je to i s pletí. Pokud ji pravidelně obšťastňujete přírodními produkty bez dávek chemie, začne vám být nesmírně vděčná a úplně rozkvete. Dopřáváte 100% přírodní péči sobě a své pleti? Pokud ještě ne, možná právě teď nastal čas na změnu. A nám je velkou ctí nabídnout vám produkty české značky MIBIO, které jsou skutečně ale úplně celé vyrobeny jen a jen z darů přírody. Tyto úžasné a vychytané produkty jsou vyráběny s láskou rodinnou firmou, která je na našem trhu již 10 let a své produkty nabízí českým zákazníkům, hlavně v lázeňských provozech. Jejich výrobky jsou doslova napěchovány účinnými látkami jako jsou vzácné esence růží, černá quinoa, BIO kyselina hyaluronová, betain z cukrové řepy, opuntia, šípkový extrakt, zimolez, mandlový, jojobový a makadamiový olej, ibišek, borovice, jedle a mnohé další! Skvělý bonus této kosmetiky je, že si ji mohou dopřát i velmi citliví jedinci, neboť je bez silikonů, konzervantů a barviv. Také je vhodná pro vegany a není testovaná na zvířatech. Půvabnou vůni a tedy i povznášející každodenní zážitek jako další bonus obstarává opět pouze příroda. Vyzkoušejte a už nebudete chtít měnit!

PS: A dejte nám vědět, co vaše tělo na to? :)

Voňavá a 100% přírodní péče pro vaši pleť, kterou pocítíte nejen na těle, ale i na duši

Voňavá a 100% přírodní péče pro vaši pleť, kterou pocítíte nejen na těle, ale i na duši

Všimáte si řeči svého těla? Že s vámi vaše tělo mluví? Nebo se o to snaží? V tom negativním smyslu určitě. Stačí to trochu přehnat s alkoholem a řeči těla rozumí úplně každý :) Ale všímáte si i těch pozitivních zpráv? Třeba, když si zacvičíte, dostaví se pocit blaha. Ihned! Stejně tak je to i s pletí. Pokud ji pravidelně obšťastňujete přírodními produkty bez dávek chemie, začne vám být nesmírně vděčná a úplně rozkvete. Dopřáváte 100% přírodní péči sobě a své pleti? Pokud ještě ne, možná právě teď nastal čas na změnu. A nám je velkou ctí nabídnout vám produkty české značky MIBIO, které jsou skutečně ale úplně celé vyrobeny jen a jen z darů přírody.


Co je to suchý olej? Proč může být lepší než olej klasický?

Co je to suchý olej? Proč může být lepší než olej klasický?

Suchý olej. Zní to trochu jako oxymóron, viďte. Ono to ale opravdu funguje. Po jeho nanesení je vaše pokožka jemná, vyživená a ještě navíc suchá (ve smyslu nemastná) do pár vteřin. Aplikovat ho můžete také na vlasy a nehty.

Zatímco olejové přípravky nejsou vhodné zejména pro mastné typy pleti, suché oleje může používat kdokoliv, tedy i jedinci s problematickou pletí a akné. Tento typ olejů se velmi rychle vstřebá a dodá pokožce či vlasům to, co potřebují.Velká výhoda tkví také ve faktu, že se suchý olej nepodepíše na vašich oblíbených outfitech, látky nešpiní, nezanechává žádné stopy.

Rozklikněte a přečtěte si víc! 


Jak vyčistit kosmetické štětce a štětečky? Nemusíte kupovat žádné drahé přípravky, vystačíte si s domácími zásobami.

Jak vyčistit kosmetické štětce a štětečky? Nemusíte kupovat žádné drahé přípravky, vystačíte si s domácími zásobami.

Kosmetické štětce je třeba pravidelně čistit, neboť se na nich udržuje velké množství bakterií, odumřelých buněk či jiných mikroorganismů. Ty se na ně dostávají nejčastěji přímo z pleti. Každým dnem se usazují na štětec a po týdenním užívání je jich štětec plný. Myslet je třeba také na to, že make-upem zakrýváme své nedokonalosti. Zvlášť pupínky na pleti a následně na štětečku zanechávají své stopy. Pokud chcete proti těmto nedokonalostem bojovat, je mytí štětců (a samozřejmě i jiných pomůcek jako houbiček) nepostradatelnou záležitostí. 


Jídlo a pleť: Vliv potravin na tvorbu akné

Jídlo a pleť: Vliv potravin na tvorbu akné

Věděli jste, že zdraví pleti je odrazem vašeho jídelníčku? Trápí vás akné? Možná bude stačit, když změníte stravovací režim a omezíte konzumaci některých potravin. Čtěte dál tento článek, dozvíte se, jaké potraviny byste měli omezit a jaké naopak můžete zařadit do první linie.


Co znamená, když je vůně označena jako tester?

Tento článek vznikl na základě častých dotazů, se kterými se setkáváme hlavně na sociálních sítích nebo v rámci osobních nákupů v naší kamenné prodejně. Snad tímto příspěvkem odstraníme všechny nejasnosti nebo mýlky týkající se označení Tester.