Vítáme vás na našich nových stránkách!

 

Hned na začátek roku 2021 jsme naplánovali tuto velkou změnu. Nové webové stránky a hlavně zbrusu nový e-shop!

 

Začněme představením základních kategorií našeho e-shopu. Připravili jsme přehlednější systém, který vám usnadní nakupování a vyhledávání zboží. Horizontální panel upozorňuje na základní kategorie nabízeného sortimentu. Nakoupíte u nás Vůně (toaletní vody, parfémy, tělové spreje a další), zvlášť jsme pro vás připravili často filtrovanou kategorii Testery (vždy nové vůně, které jsou zabaleny v kartonové krabičce a někdy neobsahují víčko, dále viz Co znamená, když je vůně označena jako TESTER?), ve které najdete své oblíbené parfémy za lepší ceny. Speciální kategorií zůstávají Dárkové sady. Velmi poptávané jsou u nás miniaturní parfémy společně se vzorky, proto Vzorky a miniatury tvoří zvláštní kategorii. Zanechali jsme také sekci Mini ceny, kde levně nakoupíte drobnou radost pro sebe nebo své blízké.

 

Kosmetika (od péče po dekorativní sortiment) tvoří další velký celek našeho nabízeného zboží. V této kategorii najdete vše pro svou pleť, vlasy nebo nehty. Zařazeny sem jsou i kosmetické doplňky, například zrcátka, štětce nebo vlasové pomůcky.

 

A protože u nás čím dál častěji nakupujete svíčky a vosky zejména značek Yankee Cande a WoodWick, přiřadili jsme i jim speciální kategorii. V sekci Interiérové vůně a svíčky seženete voňavé zázraky, které dodají vašemu domovu tu správnou atmosféru. Kromě zmíněných značek zde objevíte produkty chráněné dílny ME&SON, svícny, bytové parfémy nebo vůně do auta.

 

A nyní nezbývá nic jiného než vám poděkovat, že čtete tento článek, neboť to znamená, že jste navštívili náš Blog. Pokud vás zajímají novinky ze světa kosmetiky, rady a doporučení, jak se starat například o svou pleť, nebo informace ze světa módy či parfémů, budeme rádi, když i nadále zůstanete s námi. Nové příspěvky budou nahrávány pravidelně. Témata vybíráme s ohledem na vaše dotazy. I vy nám můžete napsat, co vás zajímá!