Slunečné počasí je tu stále s námi, ale vy jste ještě nechytla ten správný bronz? Každá kůže na sluníčko reaguje jinak, tyto tipy jsou však univerzálním návodem.

 1. S vitamíny to jde snáz

Klíčem k podpoře opálení je betakaroten, tzv. provitamin vitaminu A. Pravidelné užívání betakarotenu bývá doporučováno již několik měsíců před opalováním, avšak určitě nic nezkazíte tím, když jeho užívání odstartujete až nyní. Pokud nemáte v úmyslu nakupovat doplňky stravy, pak zvyšte konzumaci červeného, oranžového a žlutého ovoce i zeleniny, právě v tomto přírodním bohatství se betakarotenu skrývá velmi mnoho.

 1. Na slunce vždy s fakorem

Pokud toužíte po snědé barvě, zkuste přejít na nižší faktor opalovacího prostředku. Nikdy však na slunce nechoďte bez ochrany. UV faktor obsažený v krémech chrání vaši pokožku také před nebezpečným zářením! Využívat můžete krémy, tělová mléka, spreje nebo oleje. Některé průzkumy ukazují, že právě oleje jsou pro snědou pokožku ideální.

Pozor, natírat pokožku je třeba pravidelně, ideálně po dvou hodinách. Jednodenní péče zvláště v případě přípravků s nízkým faktorem nestačí!

Bio-Oil PurCellin Tělový olej

 1. Před i po

Nezapomínejte svou pokožku hýčkat i po samotném opalovacím procesu. Po opalování bude vaše pokožka vysušená. 

Dodejte jí potřebnou hydrataci díky tělovému mléku. Pro potřebný lesk a ještě lepší blaho pokožky využijte přírodní olej. Vyzkoušejte náš oblíbený Bio-Oil PurCellin, který nabízíme za skvělou cenu. Zamilujete si ho! Za tuto péči vám pokožka jistě poděkuje a příště bude se sluníčkem lépe komunikovat.

 1. Přímé slunce je nejefektivnější, ale opatrně

Asi zde není třeba upozorňovat na to, že pod slunečníkem se neopálíte. Rádi bychom připomněli hlavně fakt, že odborníci radí vyhýbat se polednímu slunci (obvykle v čase od 12 do 14 hodin), a to ať se opalujete u nás v České republice nebo v zahraničí. 

  Dermatologové upozorňují na největší sílu sluníčka, kterou kůže nemusí přijmout zrovna vstřícně. Pokud se však chcete více a rychle opálit, právě v této době se vám to nejlépe povede.

  1. Ziaja Samoopalovací tělové mléko CupuacuPro všechny případy je tu samoopalovací přípravek

  Nestihla jste se opálit tak, jak jste chtěla? Nesmutněte, proto jsou tu samoopalovací přípravky, které díky svému složení dokážou pokožku uměle zbarvit nebo jí dodat pigmentaci, kterou sice nevykouzlilo sluníčko, ale vypadá přirozeně. My máme moc rádi Ziaja Samoopalovací tělové mléko, které není hutné a pěkně se vsakuje. Vyzkoušejte ho!

  A teď hurá na sluníčko! 

  Sledujte náš IG účet, kde naše sledující pravidelně zásobujeme nejen originálními příspěvky, ale také dalšími tipy! :-)