Suchý olej. Zní to trochu jako oxymóron, viďte. Ono to ale opravdu funguje. Po jeho nanesení je vaše pokožka jemná, vyživená a ještě navíc suchá (ve smyslu nemastná) do pár vteřin. Nanášet ho můžete také na vlasy a nehty.

Zatímco olejové přípravky nejsou vhodné zejména pro mastné typy pleti, suché oleje může používat kdokoliv, tedy i jedinci s problematickou pletí a akné. Tento typ olejů se velmi rychle vstřebá a dodá pokožce či vlasům to, co potřebují.

Velká výhoda tkví také ve faktu, že se suchý olej nepodepíše na vašich oblíbených outfitech, látky nešpiní, nezanechává žádné stopy.

Vlasy budou obdařeny dechberoucím leskem, budou zdravé a pevné. Pleť dostane živiny a hydrataci, která je zvlášť vhodná v létě, při pobytu na intenzivním sluníčku. Olej můžete používat v kteroukoliv denní dobu, tak jako tělová mléka je však nejvhodnější nanášet je po ranní či večerní hygieně.

Představujeme vám naše největší oblíbence od značky NUXE. Tyhle zázraky dlouho vydrží, nádherně voní a ještě se pyšní krásným designem.

NUXE Huile Prodigieuse Riche (Multifunkční suchý olej) 

Hledáte-li jeden olej tak nějak na všechno, sáhněte po NUXE Multifunkčním suchém oleji. Tenhle krasavec je navíc stoprocentně přírodní!  

NUXE Huile Prodigieuse Shimmering, Multifunkční zkrášlující suchý olej se třpytkami

Speciál, hit léta i našeho Instagramu, to je NUXE Multifunkční olej se třpytkami! Jestliže chcete své pokožce dodat šmrnc, vyplatí se investice do tohoto suchého oleje. Přijde vhod nejen v létě, využijete ho například i na mnohé akce. Osloví vás jemný třpyt, nemusíte se bát, že byste se blýskala jako disco koule. Je ladný a jedinečný. Ideální též k večerním procházkám po pláži. Do Reels jsme vám natočili, jak v praxi vypadá: https://www.instagram.com/vonavyobchod_cz/?hl=cs.

Krásný a voňavý den!